fbpx

Üks pilt võib öelda rohkem kui tuhat sõna, aga kui räägime reklaamfotodest, siis üks ideaalne reklaamfoto võib tähendada tuhandeid eurosid müüki.

Reklaamfotod toodetest

Reklaamfotod teenustest

Turundusfotod

Lavastatud fotod

Reklaamfotoks võib pidada laias laastus ükskõik millist fotot, küll aga on reklaamfoto taga tihtipeale palju rohkem kui üks fotograaf ja kaamera. Nagu nimigi ütleb on selle foto eesmärk teha reklaami kaubale või teenusele ja tänu sellele peab see olema väga põhjalikult läbi mõeldud ja jäädvustatud. Selliste fotode loomisel kasutame lisaks fotograafile stiliste, valgustajaid ja klienti ennast, et valmiks just see üks ideaalne reklaamfoto. 

Reklaamfoto hind

Ka lihtsalt valgel taustal pilt võib tänu oma keerukusele maksta rohkem kui stiliseeritud reklaamfoto. Peamiseks hinna kujundajaks on igale tootele kuluv aeg nii pildistamisel kui järeltöötluses. Lihtsamad projektid võime valmis saada päevaga ja kõigest 75€ eest. Selleks, et saaksime Sulle parima pakkumise teha, võta meiega ühendust ja arutame koos läbi detailid, mis aitavad tehtaval fotol Sinu toodet või teenust paremini müüa.