fbpx

Üks pilt võib öelda rohkem kui tuhat sõna, aga kui räägime tootefotodest, siis üks ideaalne tootefoto võib tähendada tuhandeid eurosid müüki.

Ka meie arvates on tootefoto rohkem kui lihtsalt pilt. Tootefotod peavad olema informatiivsed, pilkupüüdvad ning müüma ennast ka ilma põhjaliku tekstilise kirjelduseta. Loome paindlikke ja just Sulle sobivaid tootefotosid!

Kõige levinumad tootefotod on pildistatud valgel taustal ja on peamiselt mõeldud veebipoodides kasutamiseks. Enamikel juhtudel on neid ka kõige lihtsam ja soodsam jäädvustada, aga on ka erandeid näiteks klaasist või peegeldavate toodetega. Pöörame pildistamisel rõhku valguse täpsele asetusele, et välja tuua toote eripärad.

Tootefotod veebipoele

Läbipaistva taustaga tootefotod

Tootefotode järeltöötlus

Suures koguses toodete pildistamine

tootefotod_valgel_tasutal
tootefotod_stiliseeritud_tasutal

Selleks, et firma enda tootega veebis silma paistaks ei piisa enam lihtsalt ilusast tootefotost valgel taustal. Selleks, et paremini silma paista ja kliendis emotsioone tekitada leiame koostöös kliendiga tootele perfektse tausta ja jäädvustame ideaalse tootefoto. Stiliseeritud tootefotosid jäädvustame nii stuudios, väljas kui ka koduses keskkonnas. Sellest sõltub ka suuresti hind. 

Stiliseeritud tootefoto kliendil emotsiooni tekitamiseks

Valmis fotode paigutamine digitaalsele taustale

Täiesti eraldi tootefoto liigiks võime nimetada Amazoni veebipoe jaoks tehtavad fotod. Seda sellepärast, et arvestama peab rangete nõuetega ja konkureerima miljonite teiste toodetega. Viimased kaks aastat oleme igapäevaselt aidanud hallata Photopointi poolt müüdavate Victoria Collection pildiraamide ja albumite Amazoni listinguid.
Näide tehtud listingust: https://www.amazon.co.uk/dp/B07FVQXB6K

2-aastane kogemus eduka kauplejaga

A+ / EBC materjali loomine

Sisutekstide ja kirjelduste loomine

amazoni_tootefotod

Tootefoto hind

Nagu eelpool kirjeldatud, siis tootefoto hind sõltub paljudest asjadest. Ka lihtsalt valgel taustal pilt võib tänu oma keerukusele maksta rohkem kui stiliseeritud tootefoto. Peamiseks hinna kujundajaks on igale tootele kuluv aeg nii pildistamisel kui järeltöötluses. Lihtsamad projektid võime valmis saada päevaga ja kõigest 50€ eest. Selleks, et saaksime Sulle parima pakkumise teha, võta meiega ühendust ja arutame koos läbi detailid, mis aitavad tootefotol toodet paremini müüa.